1
Whatsapp Hattı

Hakkımızda

Zükkan, Zeki Dükkan E-Ticaret Sistemleri

a

Zükkan E-ticaret paketlerimiz Anatolia System’in Yazılım ekibi tarafından geliştirilmiş güçlü ve güvenilir altyapıya sahip her şey dahil avantajlı yıllık ve aylık ekonomik ödeme imkanlarına sahip bir sistemdir.


Anatolia System 2010 yılında butik olarak geliştirdiği e-ticaret sistemlerini kullanıcı deneyimleri ve müşteri istekleri doğrultusunda geliştirerek ihtiyaçlara göre belirli paketler altında toplayarak Zükkan markası ve zeki dükkan mottosu ile siz kullanıcıların takdirine ve hizmetine sunmuş o an itibari ile özellikle fiyat performans ve hizmet konularında %90 lık bir müşteri memnuniyetine ulaşabilmiştir.


E-ticarete E-tüccar terimini getiren Zükkan altyapısı Ayrıca e-Tüccarlarımızı desteklemek üzere bir çok hediye vermektedir Ücretsiz SSL, ücretsiz google reklamları, ücretsiz facebook reklamları, ücretsiz fotoğraf çekimleri, ücretsiz Sosyal medya yönetim desteği ile ücretsiz Online PR destekleri sunmaktadır.


Misyonumuz, gelişen E-Ticaret sektöründe doğru bir şekilde ürün geliştirmek ve e-tüccarın en doğru iş yerine sahip olmasını sağlamaktır.


Hızlı Kurulum, Kolay Kullanım


Profesyonel ekibimiz tarafından oluşturulan Zükkane-ticaret paketleri, hızlı bir şekilde kurulum yapılarak yayına hazır hale getiriliyor. E-Ticaret Web sitenizin yönetim paneli kolay ve esnek kullanım yapısına sahiptir.


Özgün ve Esnek Mağaza Tasarımı


Özelleştirilebilir tema yapısı sayesinde özgün tasarımlar üretebilir, markanızın kurumsal kimliğini e-ticaret sitenize yansıtabilirsiniz.


Ayrıca Anatolia System’in çok önemsediği kadın girişimlere destek için Zükkan E-ticaret paketlerinde özel bir paket oluşturulmuştur.

Size Verdiğimiz HİZMETLER
 • E-TİCARET YAZILIMI

  Profesyonel ekibimizin ürünü olan üst düzey güvenlikli ve yönetim paneli ile kolay kullanılabilir e-ticaret sistemi.

 • ALAN ADI ÜCRETSİZ

  Alan adınızı satın almak için ekstra bir ücret ödemiyorsunuz, biz size ücretsiz olarak hediye ediyoruz.

 • SANAL POS KURULUMU

  Paketinizin özelliğine göre banka veya bankaların, kredi kartı ile ödeme sistemlerini kuruyoruz.

 • GÜVENLİK SSL SERTİFİKASI

  Kredi kartı ile ödeme sistemlerinde ekstra güvenlik amaçlı olarak sitelerinize SSL Sertifikası yüklüyoruz.

 • WEB SİTE BARINDIRMA

  Web sitenizin barınma işlemini kendi bünyemizde yapıyoruz ve sizden ekstra bir ücret talep etmeden paketinize dahil ediyoruz.

 • E-TİCARET TASARIMI

  Hazır e-ticaret yazılımınıza uygun olarak sizin seçeceğiniz tasarımın entegre edilmesi.

Yeni Nesil Tüccarların Zeki Dükkanı